Воден пистолет E488434

Воден пистолет E488434

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Безплатна доставка за стоки над 100 лева.

 

Описание

Воден пистолет

Цената е за един брой пистолет.

При поръчка на един брой , изпращаме цвят на случаен принцип.

Размер 20 х 14 х 4 см

  • Код на продукта: E488434
  • Наличност: В наличност
  • 3.00лв.

Тагове: воден пистолет, детски играчки