Пистолет за сапунени мехури Риба C081285

НОВО Пистолет за сапунени мехури Риба C081285

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Безплатна доставка за стоки над 100 лева.

 

Описание

Пистолет за сапунени мехури Риба

Пистолетът е музикален и свети.

Работи на батерии / не са включени в комплекта /.

Размер на опаковката 19 х 6,5 х 22 см

  • Код на продукта: C081285
  • Наличност: В наличност
  • 10.00лв.