Чашки за игра M001741

Чашки за игра M001741

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Безплатна доставка за стоки над 100 лева.

 

Описание

Чашки за игра

Размер на продукта 9,3 х 9,3 х 11,5 см

  • Код на продукта: M001741
  • Наличност: В наличност
  • 8.00лв.