Кукла Маша M538582

НОВО Кукла Маша M538582

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Безплатна доставка за стоки над 100 лева.

 

Описание

Кукла Маша

Куклата е музикална.

Работи на батерии / включени са в комплекта /.

Размер на продукта 15 х 8 х 41 см

  • Код на продукта: M538582
  • Наличност: В наличност
  • 12.00лв.