Грим за кукли O555743

Грим за кукли O555743

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Безплатна доставка за стоки над 100 лева.

 

Описание

Грим за кукли

Размер на кутията 19 х 3,5 х 29 см

  • Код на продукта: O555743
  • Наличност: В наличност
  • 8.00лв.