Легло за кукла F262902

Легло за кукла  F262902

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Безплатна доставка за стоки над 100 лева.

 

Описание

Легло за кукла

Размер на кутията 39,5 х 23 х 22,5 см

  • Код на продукта: F262902
  • Наличност: В наличност
  • 24.80лв.

Тагове: креват, легло, за кукла, детски играчки Легло, f262902, Комплекти, момичета