Шише и биберон за кукли P397792

Шише и биберон за кукли P397792

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Безплатна доставка за стоки над 100 лева.

 

Описание

Шише и биберон за кукли 

Размер на продукта 26 х 5 х 17 см

  • Код на продукта: P397792
  • Наличност: В наличност
  • 5.00лв.