Пистолет с меки стрели тип нърф I358919

Пистолет с меки стрели тип нърф I358919

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Безплатна доставка за стоки над 100 лева.

 

Описание

Пистолет с меки стрели тип нърф

Цената е за един брой пистолет.

Размер на опаковката 25 х 24 х 4 см

  • Код на продукта: I358919
  • Наличност: В наличност
  • 7.70лв.

Тагове: пистолет, нърф, детски играчки