Пистолет с меки стрели тип Нърф I577295

Пистолет с меки стрели тип Нърф I577295

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Безплатна доставка за стоки над 100 лева.

 

Описание

Пистолет с меки стрели тип Нърф

Размер на кутията 34 х 21,5 х 5,5 см

  • Код на продукта: I577295
  • Наличност: В наличност
  • 10.00лв.

Тагове: Пистолет, меки стрели, Нърф, детски играчки