Комплект меки стрели за нърф , пистолет , пушка E222592

Комплект меки стрели за нърф , пистолет , пушка E222592

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Безплатна доставка за стоки над 100 лева.

 

Описание

Комплект меки стрели за нърф , пистолет , пушка

Комплектът съдържа 20 бр. меки стрели.

Цената е за един комплект.

Размер на опаковката 17 х 16 х 2,5 см

  • Код на продукта: E222592
  • Наличност: В наличност
  • 4.00лв.