Комплект домашни животни E890689

Комплект домашни животни E890689

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Безплатна доставка за стоки над 100 лева.

 

Описание

110240КЦЕ

Комплект домашни животни

Размер на опаковката 25 X 20 X 4.5 см

  • Код на продукта: E890689
  • Наличност: В наличност
  • 5.00лв.

Тагове: животни, детски играчки