Комплект Роботи - Рейнджъри - 4 бр. I607823

Комплект Роботи - Рейнджъри - 4 бр. I607823

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Безплатна доставка за стоки над 100 лева.

 

Описание

Комплект Роботи - Рейнджъри - 4 бр. в комплекта.

Фигурата е около 18 см.

Размер на опаковката 44 х 32 х 3,5 см

 

  • Код на продукта: I607823
  • Наличност: В наличност
  • 10.00лв.

Тагове: Рейнджър, Робот, фигури, детски играчки