Комплект фигурки - куклички Лол I594359

Комплект фигурки - куклички Лол I594359

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Безплатна доставка за стоки над 100 лева.

 

Описание

Комплект фигурки - куклички Лол

Комплекта съдържа 8 бр. куклички Лол

Фигурките са около 4 - 4,5 см

Размер на опаковката 20,5 х 24 х 4 см

  • Код на продукта: I594359
  • Наличност: В наличност
  • 12.00лв.

Тагове: Комплект, фигурки, куклички, Лол, i594359, Фигури